בטיחות בראש סדר העדיפויות: "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי הוקמה לפני כ-30 שנה. מראשית ימיה מציעה החברה שירותים ומוצרים שקשורים בבטיחות בתעבורה ובמערכות תחבורה. החברה הוקמה על ידי מנהלה, אילן שרעבי, ב-1997, בשיאה של המהפכה בתחום התחבורה בישראל. מאז היא מספקת שירותיה לכמה מן הגופים הפרטיים והציבוריים הבולטים בתחום התעבורה, שאחראיים לפרויקטים החשובים ביותר ב-30 השנים האחרונות בתחום התחבורה, פרויקטים ששינו את פניה של מערכת התחבורה בישראל.

הידע והניסיון המקצועי של מייסד החברה, אילן שרעבי, כמו גם הערכים שהנחיל לחברה ולעובדיה לאורך השנים, הפכו במרוצת השנים את "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" לחברה מובילה בתחום מערכות התחבורה והבטיחות בתעבורה בישראל. איכות השירות והמוצרים שמעניקה החברה ללקוחותיה וההקפדה הבלתי מתפשרת על בטיחות, היא זו שממקמת את החברה בפסגה של הענף לאורך שלושת העשורים האחרונים.

הסוד הוא בשירות, באיכות ובבטיחות: "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ"

משרדי חברת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי, ממוקמים בין רמת השרון לתל אביב, בסמוך למחלף הכפר הירוק. היא מעניקה ללקוחותיה שירותים ומוצרים מתקדמים בעולם מערכות הבטיחות בתעבורה כמו: מוצרים לתחזוק לבנייה, ולפיתוח כבישים – פנסי בטיחות מהבהבים, אבנים לבלימה לשמירה על בטיחות, מגנים לקירות, התקנת שלטים ושלטי בטיחות. עוד מספקת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי שירותי סימון כביש, סימון חניונים וצביעת חניונים, סימון סוגים שונים של חניה (איסור חניה, חניית נכים כחולה ועוד), הקמת גדרות במגרשי אימון לספורט, צביעת מגרשים, הקמת מחסומי שומר ועוד. בכל התחומים והפתרונות המקצועיים שמעניקה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" ללקוחותיה היא מקפידה על שירות מעולה, גמיש, מקצועי, על פי לוח הזמנים ובלי לחסוך על בטיחות ואיכות.

מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ": בטיחות, איכות ושירות מקצועי ואישי

מייסדה של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ", אילן שרעבי, השקיע שנות עבודה רבות כדי לסלול את המוניטין של החברה בניהולו. מאז ומתמיד הוא דורש מעובדיו איכות שירות בסטנדרט הגבוה ביותר, מקצועיות ומחויבות גבוהה לבטיחות. עוד מראשית ימיה, חרוטים על דגלה של החברה הערכים: איכות, שירות מקצועי ובטיחות. ערכים אלה הם נר לרגליהם של עובדי החברה והם אלה שממקמים את "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" כשלושה עשורים במקום הראשון בתחום הבטיחות בתעבורה.

לסיכום: ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בטיחות ואיכות תלויות זו בזו

עובדי "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" הוכשרו לתפקיד מתוך אמונה שבטיחות ואיכות הן מילים נרדפות. אמונה זו היא ערך מוביל בעקבותיו מחויבת החברה לבחור תמיד רק במוצרים, בחומרים ובמכשירים המתקדמים והאיכותיים ביותר עבור לקוחותיה.